Bílý hrnek 330 ml

Moje jméno je Naďa a ráda bych vám nabídla možnost vlastního potisku na hrnek, i když nemáte zkušenosti s grafickým designem, nebo kvalitou fotky.

S pečlivostí a odborností kontroluji každý návrh a případně ho upravuji, abych zajistila optimální výsledek, a to vše bez dalších poplatků. Po schválení vám hrnek s vaším motivem zasílám k tisku. Je však třeba zdůraznit, že tato metoda vyžaduje mírně delší dodací dobu, protože tisk probíhá až s vaším konkrétním motivem.

Pro tisk používám techniku sublimace, což znamená, že barva se vtiskne přímo do potiskovaného materiálu. Tento proces zajišťuje, že potisk na omak zůstává neznatelný a nemusíte se obávat odlepování. Váš hrnek bude unikátní a kvalitní. Děkuji za důvěru a těším se na spolupráci!

Dodání do 14 dnů
200 Kč
Kategorie: Hrníčky

Bílý hrnek je čistý, neobarvený hrnek, který je vhodný pro potisk různými designy, obrázky, textem nebo logy. Tyto hrnky jsou běžně používány pro personalizované dárky, firemní propagaci nebo pro vlastní kreativní projekty. Je vyroben z keramiky a má hladký povrch, který umožňuje vysokou kvalitu potisku.

Výška: 95 mm

Průměr 82 mm

Potisknutelná plocha 190 x 90 mm

Objem: 330 ml

Hmotnost 400 g

Zpět do obchodu