Breeze pánské funkční tílko

Máš už dost tílek s motivem, který se po čase odlepí? Chceš tílko s vlastním potiskem, ale bojíš se, že máš nekvalitní fotku, nebo neovládáš grafický program?

Moje jméno je Naďa a ráda bych vám nabídla možnost vlastního potisku na tílko, i když nemáte zkušenosti s grafickým designem nebo kvalitou fotky.

S pečlivostí a odborností kontroluji každý návrh a případně ho upravuji, abych zajistila optimální výsledek, a to vše bez dalších poplatků. Po schválení vám tílko s vaším motivem zasílám k tisku. Je však třeba zdůraznit, že tato metoda vyžaduje mírně delší dodací dobu, protože tisk probíhá až s vaším konkrétním motivem.

Pro tisk používám techniku sublimace, což znamená, že barva se vtiskne přímo do vláken trička. Tento proces zajišťuje, že potisk na omak zůstává neznatelný a nemusíte se obávat odlepování. Vaše tílko bude unikátní a kvalitní. Děkuji za důvěru a těším se na spolupráci!

Na barevné varianty tisk pouze černou barvou!

Materiál:  100 % polyester

Gramáž: 150 g/m2

Pratelné na: Pratelné na 30 °C 

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Zvolte variantu
399 Kč
Kategorie: Pánské

Popis: Pánské funkční tílko vyrobené z rychleschnoucího materiálu je ideální pro sportovní aktivity.pánské breeze tílko

Zpět do obchodu