Dámské

Tato kategorie nabízí široký výběr stylových a originálních dámských trik a mikin, které jsou vytvořené procesem sublimace.

Využíváme moderní techniky sublimace, která nám umožňuje přenést bohaté a detailní vzory na látku. Naše produkty jsou vyrobené s precizností a pečlivostí, aby vám přinesly výjimečnou kvalitu a unikátní design. Momentálně se v našem sortimentu nacházejí dva hlavní typy vzorů.

První typ jsou potisku, které jsou inspirovány tradičními vzory a motivy regionálního folklóru. Tyto vzory dodávají našim trikům a mikinám autentičnost a přinášejí kouzlo tradičních prvků do moderního prostředí. Jsou to krásné a výrazné vzory, které přitahují pozornost a dodávají vám jedinečný styl.

Druhým typem jsou naše vlastní produkty, které jsou navržené naší kreativní týmem. Tyto vzory jsou originální a unikátní, přinášejí moderní a trendový vzhled do naší kolekce. Jsou to jedinečné a atraktivní vzory, které vás budou vystihovat a pomohou vytvořit osobitý vzhled.

Všechny naše dámské trika a mikiny jsou vytvořené s ohledem na nejvyšší standardy kvality a pohodlí. Používáme kvalitní materiály, které jsou příjemné na dotek a zároveň odolné vůči opotřebení.

 

Nevybrali jste? 

Máte možnost si vytvořit vlastní potisk na našich dámských trikách a mikinách. Chcete-li vyjádřit svůj jedinečný styl, můžete nám poslat svůj vlastní design, vzor nebo obrázek a my ho rádi přetiskneme na vybraný kousek oblečení. Tímto způsobem budete mít naprosto unikátní kus, který bude exkluzivně váš. Zajímá vás, jak můžete vytvořit vlastní potisk

 

Cena

499799
1499799
Černé tričko s černobílým srdcem 61/XL
Červené tričko s barevným srdcem 55/XL
Dámské tričko s folklórním motivem 64/XL
Dámské tričko s folklórním srdíčkem 67/XL
srdce
Dámské tričko srdce
Dodání do 14 dnů
499 Kč
274/XL
dámské červenice
Tričko červenice
Dodání do 14 dnů
499 Kč
190/XL
Dámská Mikina červenice
Dámská Mikina červenice
Dodání do 14 dnů
799 Kč
187/XL
Dámská mikina s barevným srdcem
799 Kč
70/XL
Dámská mikina s černobílým srdcem 73/XL
Dámská mikina s folklórním motivem 76/XL
Dámská mikina s folklórním srdíčkem 79/XL
11 položek celkem
Zpět do obchodu