Hliníkový plech lesklý bílý

Moje jméno je Naďa a ráda bych vám nabídla možnost vlastního potisku na plech, i když nemáte zkušenosti s grafickým designem, nebo kvalitou fotky.

S pečlivostí a odborností kontroluji každý návrh a případně ho upravuji, abych zajistila optimální výsledek, a to vše bez dalších poplatků. Po schválení vám plech s vaším motivem zasílám k tisku. Je však třeba zdůraznit, že tato metoda vyžaduje mírně delší dodací dobu, protože tisk probíhá až s vaším konkrétním motivem.

Pro tisk používám techniku sublimace, což znamená, že barva se vtiskne přímo do potiskovaného materiálu. Tento proces zajišťuje, že potisk na omak zůstává neznatelný a nemusíte se obávat odlepování. Váš plech bude unikátní a kvalitní. Děkuji za důvěru a těším se na spolupráci!

Formát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Zvolte variantu
200 Kč 150 Kč 100 Kč od 100 Kč
Kategorie: Plechy

Sublimační hliníkový plech je vyroben z kvalitního hliníkového materiálu, který je hladký a rovný. Povrch plechu je upraven tak, aby byl přijímavý k procesu sublimačního tisku. Výsledkem je obrázek s vysokým rozlišením, bohatými barvami a odolnými proti větru a povětrnostním vlivům. Ideální pro výrobu cen, dárkových a upomínkových předmětů, nebo jako informační ceduli

Zpět do obchodu