Hliníkový plech zlatý

Moje jméno je Naďa a ráda bych vám nabídla možnost vlastního potisku na plech, i když nemáte zkušenosti s grafickým designem, nebo kvalitou fotky.

S pečlivostí a odborností kontroluji každý návrh a případně ho upravuji, abych zajistila optimální výsledek, a to vše bez dalších poplatků. Po schválení vám plech s vaším motivem zasílám k tisku. Je však třeba zdůraznit, že tato metoda vyžaduje mírně delší dodací dobu, protože tisk probíhá až s vaším konkrétním motivem.

Pro tisk používám techniku sublimace, což znamená, že barva se vtiskne přímo do potiskovaného materiálu. Tento proces zajišťuje, že potisk na omak zůstává neznatelný a nemusíte se obávat odlepování. Váš plech bude unikátní a kvalitní. Děkuji za důvěru a těším se na spolupráci!

Formát
lesk, mat
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Zvolte variantu
200 Kč 200 Kč 150 Kč 150 Kč 100 Kč 100 Kč od 100 Kč
Kategorie: Plechy

Sublimační hliníkový plech je vyroben z kvalitního hliníkového materiálu, který je u lesklé varianty hladký a rovný. U matné varianty kartáčovaný. Povrch plechu je upraven tak, aby byl přijímavý k procesu sublimačního tisku. Výsledkem je obrázek s vysokým rozlišením, bohatými barvami a odolnými proti větru a povětrnostním vlivům. Ideální pro výrobu cen, dárkových a upomínkových předmětů, nebo jako informační ceduli

Zpět do obchodu