Podložka pod myš

Moje jméno je Naďa a ráda bych vám nabídla možnost vlastního potisku na podložku pod myš, i když nemáte zkušenosti s grafickým designem nebo kvalitou fotky.

S pečlivostí a odborností kontroluji každý návrh a případně ho upravuji, abych zajistila optimální výsledek, a to vše bez dalších poplatků. Po schválení vám podložku s vaším motivem zasílám k tisku. Je však třeba zdůraznit, že tato metoda vyžaduje mírně delší dodací dobu, protože tisk probíhá až s vaším konkrétním motivem.

Pro tisk používám techniku sublimace, což znamená, že barva se vtiskne přímo do potiskovaného materiálu. Tento proces zajišťuje, že potisk na omak zůstává neznatelný a nemusíte se obávat odlepování. Vaše podložka pod myš bude unikátní a kvalitní. Děkuji za důvěru a těším se na spolupráci!

Formát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Zvolte variantu
200 Kč
Kategorie: Podložka pod myš

 Polyester na vrchní vrstvě zaručuje plynulý pohyb myší. Pěnová guma na spodní vrstvě zabraňuje klouzání podložky po stole a zároveň Vám poskytuje pohodlí pro Vaši ruku a zápěstí. Podložka je vhodná jak pro kancelářské práce, tak pro hraní počítačových her.

Rozměry: cca 220 x 177 mm 

Tloušťka: cca 2,5 mm 

Materiál: pěnová guma / polyester 

Zpět do obchodu