Podložka s folklórním srdíčkem

 

 

Hledáte jedinečnou podložku pod myš, která vyniká tradičním folklórním motivem a zároveň nabízí vysokou kvalitu a odolnost? Jsem Naďa a s potěšením vám představuji naši speciální kolekci podložek s pečlivě vybranými folklórními motivy.

Každý motiv na našich podložkách pod myš je pečlivě zpracován s ohledem na autenticitu a detail, aby vám přinesl kousek tradiční kultury ve vysoké kvalitě. Nebojte se odlupování potisku – díky moderní technice sublimačního tisku je design trvale vtisknut do vláken podložky. Tento proces zajišťuje, že potisk je na omak zcela neznatelný a odolný vůči opotřebení.

Ačkoliv se jedná o standardizovaný design, každá podložka je pečlivě kontrolován před tiskem, aby byla zajištěna nejvyšší možná kvalita. Tato péče znamená mírně delší dodací dobu, ale výsledek stojí za to – získáte podložku pod myš, která je nejen pohodlná k práci, ale také odráží hloubku a krásu folklórních tradic.

 

Dodání do 14 dnů
200 Kč
Kategorie: Kreativní kolekce

Popis: Praktická podložka pod myš s folklórním motivem  

Polyester na vrchní vrstvě zaručuje plynulý pohyb myší. Pěnová guma na spodní vrstvě zabraňuje klouzání podložky po stole a zároveň Vám poskytuje pohodlí pro Vaši ruku a zápěstí. Podložka je vhodná jak pro kancelářské práce, tak pro hraní počítačových her. 

Rozměry: cca 220 x 177 mm 

Tloušťka: cca 2,5 mm 

Materiál: pěnová guma / polyester 

Zpět do obchodu