Polštář s folklórním motivem

Hledáte jedinečný polštářek, který vyniká tradičním folklórním motivem a zároveň nabízí vysokou kvalitu a odolnost? Jsem Naďa a s potěšením vám představuji naši speciální kolekci polštářků s pečlivě vybranými folklórními motivy.

Každý motiv na našich polštářcích je pečlivě zpracován s ohledem na autenticitu a detail, aby vám přinesl kousek tradiční kultury ve vysoké kvalitě. Nebojte se odlupování potisku – díky moderní technice sublimačního tisku je design trvale vtisknut do vláken polštářku. Tento proces zajišťuje, že potisk je na omak zcela neznatelný a odolný vůči opotřebení.

Ačkoliv se jedná o standardizovaný design, každý polštářek je pečlivě kontrolován před tiskem, aby byla zajištěna nejvyšší možná kvalita. Tato péče znamená mírně delší dodací dobu, ale výsledek stojí za to – získáte polštářek, který je nejen pohodlný ke spánku, ale také odráží hloubku a krásu folklórních tradic.

Dodání do 14 dnů
350 Kč
Kategorie: Kreativní kolekce

Popis: Polštářek s folklórním motivem poskytuje kvalitní a pohodlnou oporu pro hlavu při odpočinku nebo spánku. Díky vzduchovým kanálkům vlákna zůstává výplň nadýchaná a pružná. Bílý povlak z mikrovlákna je díky zipu snímatelný. Výplň i povlak můžete prát v pračce na 30°C. 

Rozměry: 40x40 cm 

Materiál: Povlak mikrovlákno, výplň 100% polyester 

Gramáž: 180g/m2 

Zpět do obchodu