Polštářek

Moje jméno je Naďa a ráda bych vám nabídla možnost vlastního potisku na polštářek, i když nemáte zkušenosti s grafickým designem nebo kvalitou fotky.

S pečlivostí a odborností kontroluji každý návrh a případně ho upravuji, abych zajistila optimální výsledek, a to vše bez dalších poplatků. Po schválení vám polštářek s vaším motivem zasílám k tisku. Je však třeba zdůraznit, že tato metoda vyžaduje mírně delší dodací dobu, protože tisk probíhá až s vaším konkrétním motivem.

Pro tisk používám techniku sublimace, což znamená, že barva se vtiskne přímo do potiskovaného materiálu. Tento proces zajišťuje, že potisk na omak zůstává neznatelný a nemusíte se obávat odlepování. Váš polštářek bude unikátní a kvalitní. Děkuji za důvěru a těším se na spolupráci!

Dodání do 14 dnů
350 Kč

Udělej tento polštářek originální, díky tvému motivu. Vytvoř si něco, co nikdo jiný nemá. Polštářek poskytuje kvalitní a pohodlnou oporu pro hlavu při odpočinku nebo spánku. Díky vzduchovým kanálkům vlákna zůstává výplň nadýchaná a pružná. Bílý povlak z mikrovlákna je díky zipu snímatelný. Výplň i povlak můžete prát v pračce na 30°C. 

Rozměry: 40x40 cm 

Materiál: Povlak mikrovlákno, výplň 100% polyester 

Gramáž: 180g/m2 

Zpět do obchodu