Unisex sportovní tričko s dlouhým rukávem

Máš už dost triček s motivem, který se po čase odlepí? Chceš tričko s vlastním potiskem, ale bojíš se, že máš nekvalitní fotku, nebo neovládáš grafický program?

Moje jméno je Naďa a ráda bych vám nabídla možnost vlastního potisku na tričko, i když nemáte zkušenosti s grafickým designem nebo kvalitou fotky.

S pečlivostí a odborností kontroluji každý návrh a případně ho upravuji, abych zajistila optimální výsledek, a to vše bez dalších poplatků. Po schválení vám tričko s vaším motivem zasílám k tisku. Je však třeba zdůraznit, že tato metoda vyžaduje mírně delší dodací dobu, protože tisk probíhá až s vaším konkrétním motivem.

Pro tisk používám techniku sublimace, což znamená, že barva se vtiskne přímo do vláken trička. Tento proces zajišťuje, že potisk na omak zůstává neznatelný a nemusíte se obávat odlepování. Vaše tričko bude unikátní a kvalitní. Děkuji za důvěru a těším se na spolupráci!

 

Na barevné varianty tisk pouze černou barvou!

Velikost 4XL dostupná pouze v bílé barvě!

Materiál:  100 % polyester

Gramáž: 130 g/m2

Pratelné na: Pratelné na 30 °C 

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Zvolte variantu
450 Kč
Kategorie: Pánské

Popis: Unisex tričko s dlouhým rukávem je vyrobené z rychleschnoucího materiálu. Ideální pro sportovní a pohybové aktivity.unisex dlouhý rukáv sportovní

Zpět do obchodu