Žulový čtverec 20x20cm

Moje jméno je Naďa a ráda bych vám nabídla možnost vlastního potisku na žulový foto kámen, i když nemáte zkušenosti s grafickým designem, nebo kvalitou fotky.

S pečlivostí a odborností kontroluji každý návrh a případně ho upravuji, abych zajistila optimální výsledek, a to vše bez dalších poplatků. Po schválení vám žulový foto kámen s vaším motivem zasílám k tisku. Je však třeba zdůraznit, že tato metoda vyžaduje mírně delší dodací dobu, protože tisk probíhá až s vaším konkrétním motivem.

Pro tisk používám techniku sublimace, což znamená, že barva se vtiskne přímo do potiskovaného materiálu. Tento proces zajišťuje, že potisk na omak zůstává neznatelný a nemusíte se obávat odlepování. Váš žulový foto kámen bude unikátní a kvalitní. Děkuji za důvěru a těším se na spolupráci!

Dodání do 14 dnů
400 Kč

Popis: Žulová deska, která jde pomocí sublimace potisknout různými motivy. Ideální jako dárkový předmět a upomínkový předmět, nebo pro výrobu originálních cen a poděkování. Dodáváno s plastovým stojánkem, do kterého lze potisknutý kámen postavit.

Rozměry: 20x20 cm

Tloušťka: 1cm

Materiál: žula

Zpět do obchodu